ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Szafy garażowe na stelażu wolnostojące

Dane podstawowe Dane podstawowe

Zastosowanie

Szafy metalowe garażowe na stelażu dedykowane są pod różne wymiary miejsc parkingowych. Szafa garażowa pomaga utrzymać nie tylko porządek w garażu ale też w domu. Różne sezonowe przedmioty możemy wówczas przechowywać w szafie np: opony, rowery, narty, namioty itp.

Szafy garażowe pod wymiar to optymalizacja miejsca i wolnej powierzchni. Są w 100 % produkowane w Polsce i dostarczamy je na terenie Polski w tym w miastach: Warszawa, Łódź, Kielce, Kraków, Katowice, Olsztyn, Toruń, Lublin.

Jako producent szaf metalowych i garażowych oferujemy wyłącznie solidne rozwiązania, szafy są wzmocnione, posiadają zamki i rygle. Ich hermetycznosć zapewnia podstawowy poziom ognioodporności oraz zabezpiecza przed włamaniem lub dostępem osób trzecich.

szafka garażowa
  • szafka garażowa
  • Szafy garażowe podwieszane
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij