ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Stelaż metalowy z fotelem i kierownicą do konsol i gamingu

Dane podstawowe Opis Dane podstawowe

Zastosowanie

Obowiązkowe wyposażenie stanowiska gamingowego dla każdego miłośnika sportów samochodowych. Metalowy stelaż jest solidną, produkowaną w Polsce konstrukcją do której przymocowany jest fotel oraz osprzęt tj: kierowncia z pedałami oraz monitor lub ekran na rzutnik. Zestaw pasuje do każdego rodzaju konsoli: ps4, ps5, xbox czy do zestawu komputerowego.

Stelaż z fotelem i kierownicą oddaje moc wrażeń z prowadzenia prawdziwego auta dla każdego gamera - niezależnie od wieku. Jest w pełni regulowany i można go dostosować do wzrostu dzieci jak i osób dorosłych. Kolumna na której jest zainstalowana kierownica ma pełną regulację góra dół. Wygodę prowadzenia i siedzenia można regulowac u nas podobnie jak w prawdziwym samochodzie ! Regulacja fotela i kierownicy w standardzie.

Zestaw jest zbudowany na stalowej konstrukcji lakierowanej - zakończonej kółkami z blokadą - dzięki czemu można go łatwo transportować i przesuwać. 

Stelaż gamingowy z fotelem
  • Stelaż gamingowy z fotelem
Opis
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij