ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Skrzynie drewniane ogrodowe - idea dla każdego domu !
09.11.2020

Skrzynie drewniane ogrodowe - idea dla każdego domu !

Skrzynie z litego drewna to od setek lat sposób na magazynowanie wielu domowych akcesoriów np.: poduszek, kocy, pościeli, sprzętów itp. Takie skrzynie potrafią przetrwać nawet kilkaset lat – pokazują to liczne aukcje starych skrzyń w stylu kurpiowskim czy góralskim.

Dlaczego skrzynie tarasowe są tak popularne ?

Skrzynie drewniane tarasowe są niezwykle przydatne w każdym domu. Obecne potrzeby magazynowania przedmiotów domowych wzrosły, mamy dużo więcej rzeczy do schowania w kuferku: poduszki ogrodowe, sprzęty ogrodowe, koce, pledy, hamaki, leżaki, krzesła składane itp. Wszystkie te przedmioty musimy chronić przed wilgocią i deszczem, żeby nam służyły latami. Wnoszenie i wynoszenie ich codziennie z domu jest bardzo czasochłonne więc schowanie ich podręcznej skrzyni przydomowej lub przy tarasie skraca nam czas na przydomowe porządki.

Niezwykle solidne i pojemne. Na rynku jest wiele małych, tandetnie wykonanych skrzyń z plastiku i tworzyw sztucznych. Ich jakość jest wątpliwa tak samo jak pojemność. Oferowane przez nas skrzynie są nie tylko solidne z prawdziwych desek ale też niezwykle pojemne. Wymiary 160 cm / 180 cm / 200 cm na 60 cm głębokości i 90 cm wysokości daje naprawdę imponujące możliwości składowania wielu domowych przedmiotów.

Produkowane w 100 % w Polsce.

Skrzynie drewniane ogrodowe produkowane przez nas są z 100 % polskiej produkcji, a drewno możemy barwić na dowolną paletę kolorów. Stosujemy zazwyczaj paletę farb Tikurilla lub Flugger.

Skrzynia tarasowa z drewna to nie tylko spore możliwości magazynowania, ale też elegancki design oraz trwałość na lata. Są specjalne wzmocnione poprzez szkielet z kantówek drewnianych 40 mm lub 50 mm. Używamy do ich produkcji wyłącznie polskiego drewna z Mazur, po suszeniu wstępnym .

Dowolne kolory i aranżacje.

Skrzynie tarasowe mogą być używane jako wolnostojące albo jako segmentowe położone obok ściany elewacji domu czy garażu albo altanki. Ich wygląd umożliwia dopasowanie aranżacji praktycznie do każdego ogrodu i domu.

Nasza firma oferuje meble drewniane z litego drewna na zamówienie albo według gotowych projektów. Świadczymy usługi stolarskie na wysokim poziomie, poparte licznymi referencjami zadowolonych klientów. Oferujemy zarówno ogrodową architekturę – garaże, wiaty, altanki, skrzynie ogrodowe, drewutnie jak i elementy wyposażenia domu np.: schody z litego drewna lub parkiety.

Świadczymy nie tylko usługi stolarskie pod wymiar klienta, ale też bezpłatny obmiar i wycenę na terenie całej Polski. Kupując nasze meble inwestujecie Państwo w solidne wykonania na lata.

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij