ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Skrzynie drewniane pod wymiar
20.08.2021

Skrzynie drewniane pod wymiar

Wszyscy wiemy, że użytkując balkon czy taras mamy mnóstwo gadżetów i mebli z których korzystamy: leżaki, hamaki, krzesła, bujaki, parasole itp. Kiedy nadejdzie zima, szkoda je zostawiać na dworze i szukamy miejsca aby je schować. Niestety nie każdy dom czy mieszkanie jest wyposażone w duży garaż lub pomieszczenie na schowek. Co wtedy robić?

Rozwiązaniem są pojemne drewniane skrzynie tarasowe, które można kupić pod wymiar klienta.

Skrzynie wykonane z litego drewna można lakierować na dowolny kolor. Ich gabaryty moga być dowolne, dlatego można dostosować je do gabarytów balkonu czy tarasu. Jest to duży atut tych skrzyń na tle gotowych dostępnych w marketach, które wykonane z tworzywa sztucznego szybko blakną i się zużywają.

Skrzynie drewniane na wymiar mogą pomieścić nawet 250 - 500 l rzeczy. Są bardzo pojemne. Zmieszczą się tam poduszki, koce, hamaki czy krzesła ogrodowe. Taka skrzynia będzie je chroniła przed warunkami atmosferycznymi na jesień i zimę. Dodatkowo fajnie wygląda bo jej wygląd jest rustykalny

Drewniane skrzynie tarasowe produkowane są w 100 % w Polsce, z polskiego impregnowanego drewna. Lite deski podkreślają ekologiczny i rustykalny design. Wymiary skrzyń mogą być dowolne - pod wymiar klienta np: 200 cm długości ale też 300 cm czy mniejsze. Pojemności skrzyni to 100,200,250,300, 400 i 500 l.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij