ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Siatka ogrodzeniowa

Dane podstawowe Dane podstawowe

Zastosowanie

Ogrodzenia metalowe siatkowe oferowane są w systemie panelowym a także belek. Ogrodzenie z siatki powlekanej to jedno z najtańszych form ogrodzenia domu. Jest nie tylko szybkie w montażu ale nie wymaga też dużej fachowości w doborze. Siatki ogrodzeniowe oferowane są w różnych wielkościach i kolorach, które można wycenić w jednym z naszych sklepów w Warszawie,Grodzisku Mazowieckim,Kielecach i Płońsku.

Przy doborze siatki ogrodzeniowej warto zwrócić owagę na rozpiętość między słupkami a także na jej wzór tzn gęstość plotu i odległości między drutami.Nie bez znaczenia jest też jakość drutu i jego grubość.

Nasza firma wyceni system ogrodzeniowy siatkowy i może też wykonać usługę montażu ogrodzenia.Nasi doradcy dojeżdżają na miejsce budowy i dokonują bezpłatnej oferty.

1
  • 1
  • zoom1
  • zoom2
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij