ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Zabudowy koszy na śmieci i odpady - czy warto ?
02.03.2021

Zabudowy koszy na śmieci i odpady - czy warto ?

 

Zabudowy koszy na śmieci i odpady – czy warto ?

Projektując ogrodzenie częstym błędem jest pominięcie przestrzeni do magazynowania śmieci i segregacji odpadów. Należy pamiętać, że obecne przepisy i wymogi firm odbierających śmieci narzucają ich segregację. Powoduje to , że mamy nawet kilka koszy na różne rodzaje odpadów. Jeśli nie mamy zaprojektowanej wiaty ani zadaszenia na pojemniki na śmieci, to poza aspektem estetyki mamy jeszcze problem z nieprzyjemnym zapachem – szczególnie latem.

Metalowe lub drewniane skrzynie na pojemniki na odpady są rozwiązaniem do każdego domu.

Warto zatem zainwestować w estetyczne i solidne skrzynie metalowe lub drewniane, w których możemy schować nasze pojemniki na odpady i śmieci. Takie zabudowy przydomowych śmietników zabezpieczą też nas przez nieprzyjemnymi zapachami i odorami odpadów przez cały rok.

Zabudowy koszy na śmieci wykonane są z blachy 1,2 mm, zabezpieczonej antykorozyjnie. Mogą być zamykane na klucz lub na czip a nawet być wyposażone w kamerę do monitoringu naszego śmietnika. Przydaje się to szczególnie w domach wielorodzinnych lub osiedlach mieszkaniowych.

Zabudowy skrzyniowe pojemników na odpady i koszy na śmieci dotyczą kazdego rodzaju pojemności od 120 l i 240 l do większych. Również możemy segregować odpady bo istnieją wersje na 6 do 8 niezależnych pojemników. Klient może też dopasować kolor wg palety kolorów.

Zabudowa pojemników i koszy może być całkowicie z metalu lub w konstrukcji stalowej z poszyciem z desek drewnianych struganych i impregnowanych.  Zabudowa kosza idealnie wpisze się w każdy projekt zagospodarowania terenu wokół domu i tzw małej architektury ogrodowej

Charakterystyka produktu:

  • Wykonane z blachy ocynkowanej grubości 1,25mm, powlekanej lub pokrytej kolorowym laminatem .
  • Elementy łącznikowe, zawiasy i zamknięcia są ocynkowane czyli odporne na warunki atmosferyczne
  • Zabudowa posiada drzwi frontowe do wjazdu pojemnikiem i podnoszoną do góry klapę z blokadą wysokości, która może być dodatkowo wyposażona w zamek

Zalety wyrobu:

  • Nowoczesny, estetyczny wygląd zabudowy pasuje do każdego typu architektury ogrodowej
  • Trwała i mocna konstrukcja, lekka i bardzo łatwa w montażu i rozbudowie
  • Całość odporna na zmienne warunki atmosferyczne, trwała i nie wymagająca konserwacji
  • Wszystkie użyte do produkcji materiały nadają się do ponownego wykorzystania.
  • Produkt w 100 % polski

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij