ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Wiaty rolnicze

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Wiaty rolnicze to jedno z popularniejszych budowli w nowoczesnym gospodarstwie.Wiaty pełnią bowiem funkcje ochronne nie tylko dla sprzętów w gospodarstwie, ale także dla zwierząt a zabudowane mogą być doskonałym magazynem do przechowywania plonów,żywności,pasz czy balotów słomy.

Wiaty rolnicze to też doskonała ochrona przed deszczem lub śniegiem dla maszyn rolniczych w tym kombajnów, ciągników itp.

Nasza firma oferuje wiele ciekawych rozwiązań w zakresie budowy i projektowania wiat dla rolnictwa oraz ogrodnictwa. Niektóre rozwiązania mogą być dofinansowane z funduszy unijnych co obniża znacząco koszt inwestycji.

Wiaty oferowane w rolnictwie i ogrodnictwie mogą być trwale połaczone z gruntem lub tylko za pomocą ław betonowych. Zabudowa dachu może być z blachy trapezowej lub poliwęglanu komorowego. Wiaty można zabudować blachą czyniąc z nich swoisty magazyn na plony czy słomę. Można je obudować też płytami warstwowymi czyniąc z wiaty np sortownię owoców i warzyw czy pomieszczenie bytowe dla zwięrżat.

Nowością są też wiaty na plantacje, które tworzą zadaszenia przed opadami a posiadają system ruchomych dachów. Czujnik wiatru i deszczu otwiera lub zamyka dach w zależności od warunków atmosferycznych.

Nasi doradcy przyjeżdżają na miejsce inwestycji i doradzają optymalne rozwiązania w tym też możliwości finansowania inwestycji.

Wiaty Rolnicze
  • Wiaty Rolnicze
  • Wiaty Stalowe
  • hale
  • magazyny rolnicze
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij