ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Top kompostownik nagrodzony na Poleko 2018
11.11.2018

Top kompostownik nagrodzony na Poleko 2018

W ramach konkursu " Produkt obiegu " gospodarki zamkniętej nagrodzane są produkty, które wpisują się w obieg zamknięty gospodarki  - - 0 waste -- czyli bez odpadowej.

W tym roku nagrodzone zostały kompostownik wykonany z PE z recyclingu oraz linia termicznego przekształcania odpadów z suszarnią autotermiczną firmy CWD

Kompostownik z recyclingu to nie tylko produkt z wykorzystanych surowców, ale też produkt ekologiczny - wykorzystujący odpady zielonej biomasy oraz organiczne do produkcji własnych bionawozów. Kompostowniki umożliwiają utrzymanie porzadku w ogrodzie, przy produkcji własnego bionawozu.

Kompostowanie jest od dziesiątków lat technologią wytwarzania własnych nawozów kompostowych, możemy mieć tani nawóz z własnych zasobów co gwarantuje nam jakość samego nawozu.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij