ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Targi rolne w Płońsku
30.07.2018

Targi rolne w Płońsku

Nasza firma od lat specjalizuje się obsłudze inwestycji dla rolników, ogrodników i sadowników. Poza wyposażeniem szklarni w systemy nagrzewnic, rekuperacji, ogrzewania oferujemy też wykonawstwo kontrukcji stalowych.

Możemy wykonywać konstrukcje stalowe wg projektu klienta standardowego lub indywidualnie dobranego.Jako producent wielu konstrukcji stalowych w tym wiat, zadaszeń czy szaf metalowych posiadamy wykwalifikowany personel i doświadczenie, które gwarantuje solidność naszych usług.

Konstrukcje stalowe takie jak wiaty, zadaszenia można zakupić u nas w kredycie, leasingu lub na innych preferencyjnych warunkach finansowych.

Na targach w Płońsku pokazaliśmy też całą paletę ekologicznych kotłów c.o  na biomasę rozdronioną i niedrzewną. Dużym powodzeniem cieszyły się tradycyjne piece na słomę, kostki, bałdy i baloty słomy a także na brykiet ze słomy.


Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij