ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Tarasy drewniane - komponenty, montaż, rozbudowa
12.01.2020

Tarasy drewniane - komponenty, montaż, rozbudowa

Deski tarasowe impregnowane wysokiej jakości woskiem to gwarancja świetnego wyglądu tarasu na lata. Polecamy szczególnie modrzew europejski lub syberyjski, który właściwie impregnowany służy latami. Montaż tarasów z drewna wymaga opracowania najpierw praktycznego projektu wykonawczego który uwzględni wymiary podbudowy oraz samego tarasu, oświetlenie, stopnie i drogi wejścia/wyjścia. 

Etapy budowy tarasu znajdują się na zakładce produktowej, ale na pewno są pewne tajniki dobrego tarasu,który ma służyć nam na lata. Poza odpowiednio impregnowaną deską tarasową, ważne jest właściwe impregowanie łat i legarów do których po położeniu tarasu praktycznie dostępu nie mamy. 

Niezmiernie ważna jest podbudowa, nie tylko solidna i stabilna ale właściwie wypoziomowana.

Na koniec odpowiednie wkręty ze stali nierdzewnej - drewno pracuje i muszą wytrzymać duże naprężenia desek po latach ich pracy na zewnątrz.

Nie trzeba wspominać o impregnacji - odpowiednich wosków oraz warstw ich nałożenia.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij