ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Tarasy deski tarasowe

Dane podstawowe Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Deski tarasowe to idealny materiał na wykończenie tarasu lub balkonu.W przeciwieństwie do popularnych desek kompozytowych, oferujemy wyłącznie deski z polskich tartaków, naturalne, dwukrotnie impregnowane farbami Tikkurila.

Deski drewniane tarasowe mają wiele kluczowych zalet nad kompozytowymi:

- deska drewniana posiada inną obsorbcję ciepła - nie nagrzewa się jak kompozytowa po której latem w południe nie da się chodzić ! Zimą zatem zachowują miłą temperaturę i można po nich spokojnie chodzić.

- deski drewniane układają się do tarasu i balkonu, natomiast deski kompozytowe moga prężyć po ułożeniu i się potem kruszyć

- deska drewniana jest łatwa w impregnacji w przeciwieństwie do kompozytowych, które trudno pomalować po paru sezonach

Posiadamy w ofercie deski tarasowe, legary, wkręty do drewna Spax-D, elementy złączne. W ofercie wysokiej jakości deski tarasowe z pośród gatunków europejskich i polskich - sosna, modrzew, modrzew europejski i syberyjski.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi montażu tarasów i balkonów z desek tarasowych drewnianych.

deski tarasowe
  • deski tarasowe
  • deski na taras
Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij