ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Sztachetowe PS 004 (Żaluzja)

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Ogrodzenie metalowe sztachetowe jest ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie tradycję w połączeniu z nowoczesnością.Systemy ogrodzeniowe typu sztachetowego wykonane są z wysokiej jakości stopów blach szwedzkich, galwanizowanych i lakierowanych wg życzeń klienta.

Ciekawą propozycją jest system ogrodzeniowy typ żaluzja, które dzięki ułożeniu sztachet zapewnia dyskrecję domy lub firmy. Z zewnątrz bowiem nie widać co się dzieje na terenie posesji. Ma to szczególne znaczenie, gdy dom lub firma połozna jest blisko ruchliwej ulicy a właściiel pragnie zachować anonimowość lub mieć ochronę przed hałasem.

Zapraszamy do naszych biur handlowych,zlokalizowanych w miastach: Grodzisk Mazowiecki Warszawa, Kielce, Płońsk gdzie pomożemy dobrać odpowiedni system ogrodzeniowy, który zapewni państwa bezpieczeństwo i będzie solidny na wiele lat.

1
  • 1
  • 2zoom
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij