ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Skrzynie drewniane ogrodowe

Dane podstawowe Dane podstawowe

Zastosowanie

Skrzynie drewniane ogrodowe - wykonane z desek struganych czyli litego drzewa to ekologia oraz ponadczasowy design. Można je pomalować na dowolny kolor, postarzyć czy dać rustykalny wygląd - dzięki czemu jak kameleon dopasują się do każdej elewacji czy ogrodu. 

Wymiary skrzyń ogrodowych są rózne, i stąd też ich cena jest też różna. Np: cena skrzyni drewnianej 200 cm długości x 90 cm wysokości i 60 cm głębokości zaczyna się od 2500 zł.

Skrzynia ogrodowa z drewna może być usytuowana albo na tarasie czy balkonie albo przy samym domu. Idaalne miejsce to miejsce przy garażu lub altanie, tak aby było zadaszone. Będzie to chroniło naszą skrzynię od czynników atmosferycznych co wydłuży jej zywotność oraz konieczność jej konserwacji.

W skrzyni drewnianej możemy schować wiele sezonowych produktów np: meble ogrodowe, poduszki, siedziska, narzędzia, zabawki czy np: parasol przeciwsłoneczny. 

Skrzynia ogrodowa z litego drewna
  • Skrzynia ogrodowa z litego drewna
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij