ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Przęsło sztachetowe drewniane 180 x 200

Dane podstawowe Dane podstawowe

Zastosowanie

Ogrodzenia sztachetowe drewniane idealnie komponują się z budynkami, których elewacja jest drewniana lub ma elementy drzewa. Mogą być to domy jednorodzinne, wielorodzinne ale też użyteczności publicznej, parki, szkoły czy hotele. 

Ogrodzenie się przęsłami z drewnianych sztachet podkreśla ekologię i życie w zgodzie z naturą jego użytkownika, Co ważne, drewno starzeje się się ładnie, tworząc rustykalny charakter  - w przeciwieństwie do ogrodzeń metalowych, które wcześniej czy później będą rdzewieć. Sztachety drewniane sa łatwe w konserwacji, wystarczy je pomalować. W przypadku ogrodzenia stalowego, jeśli mamy rdzę trzeba nie tylko malować ale i szlifować.

Atuty i korzyści z ogrodzenia drewnianego sztachetowego są niewątpliwe. Jest to rodzaj ogrodzenia nawiązuwjący do klimatu lasu, wsi i historii. Należy pamiętać że kilkaset lat temu ogrodzenia drewniane sztachetowe były szeroko stosowane. 

Sztachety pochodzą z mazurskiego tartaku, mają grubość 20 mm i są impregnowane bezbarwnym podładem. Z Za dopłatą mogą być lakierowane bejcami wg koloru klienta. W opcji posiadamy też sztachety rustykalne - postarzane, tak aby wyglądały na kilkudziesięcio letnie. 

Przęsło drewniane z desek
  • Przęsło drewniane z desek
  • ogrodzenie sztachetowe drewniane
  • Przęsło ze sztachet drewnianych 180 x 200
  • Przęsło z deski sztachetowej
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij