ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Pliki do pobrania

Katalog produktów: Magazynowanie i Ogród 2018  tu

Magazynowe i przechowywanie rzeczy, w tym asortymentu dom i ogród to misja naszej firmy.Jako producent i importer różnych akcesoriów ogrodowych wiemy jak optymalnie wykorzystać Państwa przestrzeń garażu,domu czy ogrodu.Dlatego proponujemy rozwiązania w zakresie szaf garażowych segmentowych, metalowych garaży lub schowków, boksów na rowery, wiat na samochody czy ogrodzeń. Nowością na rok 2018 są wiaty samochodowe czyli carporty z PV czyli z fotowoltaicznymi solarnymi ogniwami na dachu.Mamy wówczas w jednym rozwiązaniu zadaszenie na auto oraz wytwarzanie prądu.Możemy np ładować samochody elektrycznej ze zmagazynowej energii solarnej za pomocą naszej wiaty. Drugą nowością to pola do minigolfa, które oferujemy hotelom,pensjonatom oraz gospodarstwom agroturystycznym.

Nasze wiaty na samochody,szafy garażowe, garaże metalowe i drewniane oraz inne akcesoria ogrodowe sa wysokiej jakości,trwałe i estetyczne.Projektujemy i produkujemy je na lata pracy.Ich funkcjonalność i estetyka cieszy się dobrą opinią klientów.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij