ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Palisadowe PP 001 (N)

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki SKLEP Dane podstawowe

Zastosowanie

Ogrodzenie palisadowe dystrybuowane przez naszą firmę wykonane jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Ogrodzenie lakierowane wysokiej jakości lakierem dostępnym w wielu kolorach RAL. Nasza firma do systemów ogrodzeniowych oferuje także usługi montażu czy projektu.

Ogrodzenia palisadowe lub sztachetowe oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowania nie tylko w domach jednorodzinnych ale też w obiektach przemysłowych, szkołach, osiedlach mieszkanowych.

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ogrodzenia,możemy wykonać na zamówienie bramy i furtki a także zamontować cały system ogrodzeniowy w Państwa domu czy firmie.Świadczymy usługi na terenie całego kraju.Nasi doradcy dojeżdżają na miejsce inwestycji bezpłatnie,wystarczy się z nami skontaktować.

tło
  • tło
  • zoom
Opis Dane techniczne Pliki SKLEP
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij