ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Paleniska na ogniska
15.10.2021

Paleniska na ogniska

Mimo, że w wielu miejscach palenie ognisk nie jest dozwolone, to jednak wielu z nas marzy o organizacji ogniska dla znajomych na własnej działce. Jeśli mamy już ogród, trawnik i nasadzenia, to takie ognisko może nam zwczyajnie przynieść sporo strat w przydomowym ogrodzie. 

Dlatego wzrasta popularność palenisk ogrodowych - czyli palenisk pod ognisko wykonanych ze stali tak, aby spalające się drewno nie uszkodziło nam trawnika czy innych nasadzeń.

Wykonane w 100 % w Polsce, ze stali gatunkowej paleniska idealnie nadają sie do każdego ogrodu. Mamy standardowe wymiary albo możemy się dostosować do wymiarów klientów. Paleniska pod ogniska są wykonane na nózkach z uchwytami transportowymi. Dzięki czemu są bardzo mobilne i łatwe w transporcie.

Paleniska pod ogniska marki Cichewicz to ciekawe rozwiazanie dla każdego właściciela domu. Mogą być to wersje standard ze stali gatunkowej atestowanej ale też paleniska wzbogacone o wkłady szamotowe tak aby dawać dużą temperaturę przy niewielkim zużyciu drewna. Dodatkowo mają one niższę emisję spalin !

Stalowe ogrodowe palenisko pod ognisko naszej firmy zabezpiecza teren przed wypadaniem nagrzanego popiołu, podnosi temperaturę spalania dzięki czemu wszystkoe się lepiej dopala. Dodatkowo dzięki wyższej temperaturze zużywamy mniej opału i zdecydowanie szybciej uzyskujemy temperaturę oraz pożądany efekt. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij