ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Ogrodzenie sztachetowe drewniane

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Ogrodzenia drewniane to wciąż jedno z najpopularniejszych rozwiązań wśród ogrodzeń. Charakteryzują się dużą estetyką oraz łatwością montażu. Nasze ogrodzenia drewniane produkujemy ze sztachet szlifowanych maszynowo i mocowane są na stalowych profilach. Pozwala to zapewnić niepowtarzalny i ciepły charakter ogrodzenia, nie rezygnując z jego sztywności i trwałości. Przy każdym zleceniu wykonujemy również kompleksowe prace związane z montowaniem przęseł i bram wjazdowych. Dodatkowym atutem ogrodzeń sztachetowych jest bogata kolorystyka z palety RAL.

 

ZALETY:

* niepowtarzalny charakter ogrodzenia,

* doskonale wkomponowują się w ogrodową zieleń,

* estetyka i funkcjonalność.

Ogrodzenie sztachetowe drewniane jest trochę drozsze niż stalowe, wynika to z ręcznej a nie maszynowej produkcji tych ogrodzeń. Ich cena uzasadnia jakość bo jest to w 100 % polska ręczna produkcja, oparta na konstrukcji stalowej - rama oraz przykręconych sztachetach do tej ramy. Sztachety moga być przykręcone poziomo lub pionowo  z przerwami lub bez - wg koncepcji klienta. Z racji na wyjątkowy ekologiczny wygląd, ogrodzenia drewniane sztachetowe nadają się idealnie do budynków pasywnych, drewnianych, z bala, szkieletowych gdzie życie w zgodzie naturą jest przez właściciela budynku szczególnie wyeksponowane. 

Do przęseł sztachetowych oferujemy tez suwane brami i furtki. Pewne zmiany w projekcie ogrodzenia zawsze możemy razem z klientem modyifkować wg jego potrzeb. Dlatego możem wykonać praktycznie każde ogrodzenie sztachetowe pod wymiar.

Należy też pamiętać, że montaż ogrodzenia sztachetowego z drewna jest trochę tańszy, mamy bowiem lżejsza i bardziej zwarta konstrukcję przęseł a także czesto dokładnie wykonane pod wymiar ogrodzenie bez konieczności dokonywania kosztownych przeróbk na placu budowy.

przęsło drewniane szachetowe
  • przęsło drewniane szachetowe
  • ogrodzenie sztachetowe
  • przęsła z drewna
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij