ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Nowość dla sadowników i ogrodników
24.10.2017

Nowość dla sadowników i ogrodników

Oświetlenie sadzonek jest jednym z najważniejszych aspektów każdej uprawy, dzięki niemu przy odpowiednio zbilansowanym spektrum światła docierającego do rośliny pomagamy jej w odpowiedniej fotosyntezie oraz wzroście. Biorąc pod uwagę ostatni poziom nasłoneczenia oraz temperatur to uprawy pod tunelami foliowymi i szklarniowe są słuszną drogą poprawy wydajności i efektywności każdej platancji. 

Dzięki odpowiedniu doświetleniu LED  roślina lepiej i szybciej wzrasta , kwietnie i owocuje. Zastosowanie doświetlenia LED w szklarniach pozwala na szybsze rozpoczęcie uprawy oraz jej wzrost. W zależności od stopnia automatyzacji,możemy nawet rozwinąć całoroczną uprawę np: bakłażanów, cukini, ogórków czy pomidorów.

Nasza firma posiada kompleksowe rozwiązania dla szklarni i tuneli w zakresie projektowania i wykonawstwa kotłowni na biomasę i odpady typu BIO , dzięki czemu mamy tanie ciepło dla szklarni i tuneli.

Doświetlenie LED umożliwia tanie nasłonecznienie upraw, w pełni automatyczne gdzie możemy programować strefy naświetleń, ich czas. Co ważne, wysokość zawieszenia lamp, ich intensywność oraz długość naświetlania jest indywidualnie dobiera do rodzaju plantacji i uprawy.

Zapraszamy do współpracy rolników, sadowników, plantatorów oraz użytkowników tunel i szklarni. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij