ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Nowość carport - wiata z ogniwami słonecznymi - fotowoltaiczny
29.09.2017

Nowość carport - wiata z ogniwami słonecznymi - fotowoltaiczny

Carport fotowoltaiczny to nazwa zagraniczna na wiaty lub konstrukcje stalowe, które pełnią rodzaj zadaszenia na jedno lub dwa auta. Do tej pory wiaty takie posiadały pokrycie dachowe z poliwęglanu lub blachodachówki.Nasze carporty fotowoltaiczne posiadają zamiast pokrycia dachowego - ogniwa solarne, które zapewniają tanią produkcję energii elektrycznej. 

Wyprodukowaną energię elektryczną możemy magazynować w akumulatorach i np: używać do podświetlenia ogrodu i domu lub firmy. Idealne jest rozwiązanie w produkcji taniej energii elektrycznej, zastosowanie naszego rozwiazania w wiatach autobusowych.

Wielkości naszych wiat oraz wyprodukowana moc energii elektrycznej pokazuje tabela.


5,18 x 3,14 m 2,52 kWp
6,29 x 3,14 m 3,36 kWp
6,90 x 3,14 m 2,97 kWp

Przy okazji zakupu wiaty lub zadaszenia na Państwa auto, warto wziąć pod uwagę nasze rozwiązanie. Jeśli rozważacie Państwo instalacje ogniw solarnych na dachu, można uniknąć kosztownych montaży na dachu domu i zamontować je na zadaszeniu naszej wiaty.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij