ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Mobilne modułowe bunkry przydomowe
06.03.2022

Mobilne modułowe bunkry przydomowe

Mobilne bunkry przydomowe to bezpieczeństwo rodziny w każdym czasie

Żyjemy w niebezpiecznych czasach  - udowadnia to wojna na Ukrainie, dwa lata pandemii Covid-19 czy zmiany klimatyczne. Aby zapewnić bezpieczeństwo rodziny w każdych warunkach, warto zastanowić się nad budową mobilnego przydomowego schronu. Na Ukrainie, za schrony służą wydzielone miejsca oraz stacje metra oraz piwnice. W wielu krajach budowa schronu jest wymagana przez prawo np.: Izrael czy Korea. Szczególnie w rejonach narażonych na działania wojenne, ostrzały rakietowe i akty terroryzmu wobec ludności cywilnej.

Bunkier przydomowy nie musi być drogi

Nasza oferta udowadnia, że przydomowy bunkier nie musi być drogi. Jego budowa bazuje na kontenerze morskim z dodatkową izolacją oraz własnym zasilaniem i wentylacją grawitacyjną. Bunkry produkujemy pod klucz – mogą być tak wyposażone, że po wkopaniu w ziemię nie wymagają doposażenia.

Jak zbudowany jest przydomowy bunkier ?

Przydomowy  bunkier jest zbudowany na bazie wymiarów kontenera morskiego 40 ‘’ – wymiary zatem to 12 m x 2,4 m czyli mamy do dyspozycji w jednym module aż 25 m2 powierzchni. Dlatego jeden moduł wystarcza na przebywanie od 2 do 8 osób. Są zatem wersje modułowych bunkrów dla:

- 4 -5 osób

- 6 osób

- 7-8 osób

Każdy z modułów jest wyposażony w awaryjne zasilanie elektryczne oraz miejsce do spania dla w/w liczby osób. Mamy do tego własną toaletę chemiczną oraz zbiornik na wodę bytową i pitną.

Modułowe bunkry są łatwe w montażu

Produkowane przez nas modułowe bunkry są łatwe w montażu. Posiadają prefabrykowane wejście z klatką schodową i montujemy je 1 do 2 m od powierzchni gruntu. Wloty wentylacyjne są zamaskowane i znajdują się z dwóch niezależnych stron aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa. Nasz schron przydomowy mobilny to doskonałe miejsce bezpiecznej izolacji twojej rodziny na czas wojny lub ostrzału albo niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych np.: tornado czy trąba powietrzna.

Nasze przydomowe schrony i bunkry z racji zabudowy kontenerowej, mogą nadawać się też jako mobilne domy dla ludności. Ich modułowa zabudowa powoduje, że można szybko je ze sobą łączyć tworząc bezpieczne miejsce dla wielu rodzin np.: uchodźców wojennych. Modułowe mobilne domy w zabudowie kontenerowej to doskonałe rozwiązanie do tworzenia tymczasowych obozów np.: dla ofiar wojny czy uchodźców a także podczas katastrof klimatycznych czy klęsk żywiołowych.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij