ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Metalowe schowki na rowery - dlaczego warto chronić swój rower ?
27.02.2017

Metalowe schowki na rowery - dlaczego warto chronić swój rower ?

Wszyscy co oszczędzali na swój wymarzony rower, wiedzą ile wyrzeczeń trzeba ponieść aby nabyć upragniony model. Wbrew pozorom, obecnie dobry rower kosztuje tyle co kilkuletnie auto - warto więc o niego dbać. Dbanie o rower to nie tylko jego serwisowanie ale też odpowiednie przechowywanie 
 
Metalowy schowek lub pojemnik na rowery to doskonałe rozwiazanie nie tylko na przechowywanie rowerów zimą. Całym rokiem bowiem taki boks chroni rowery przed działaniem kurzu, promieni słonecznych a także przed dostępem osób trzecich.
Najważniejszą jego funkcjonalnością jest możliwość wszechstronnego i uniwersalnego składowania rowerów praktycznie wszędzie ! Skrzynie na rowery możemy bowiem posadowić :
- w garażu ogólnodostępnym
- w ogrodzie
- przy domu
- koło garażu
- na balkonie
 
Odporność na warunki atmosferyczne jest tu chyba najważniejszym czynnikiem, bowiem pojemnik wykonany jest ze stali ocynkowanej, co zapewnia 100 % bezpieczeństwo użytkowania na dworze nawet całym rokiem.
 
Skrzynie i pojemniki na rowery, to doskonałe rozwiązanie na prezent na „parapetówkę „ albo na rocznicę ślubu :-). Oczywiście dla zapalonych rowerzystów 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij