ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

KOMINEK NA PELLET ES12

Dane podstawowe Dane techniczne Filmy SKLEP Prasa o nas Dane podstawowe

Zastosowanie

Idealne urządzenie do ogrzewania powietrza w pomieszczeniach od 20 do 75m2 stosowane jako podstawowe jak i uzupełniające źródło ciepła. Urządzenie doskonale nadaje się do ogrzewania pomieszczeń w których nie ma instalacji centralnego ogrzewania.

Niewielkie wymiary i łatwość montażu urządzenia sprawia, że nasz kominek staje się alternatywą ogrzewania w wynajmowanych pomieszczeniach biurowo-sklepowych. Dzięki kilku wersjom kolorystycznym kominek może pełnić funkcje dekoracyjną.

Jednorazowy zasyp 15kg paliwa (pelletu 6mm.)  pozwala nawet na 15 godzin bezobsługowej pracy(w zależności od regulacji mocy).
Dzięki zastosowaniu funkcji automatycznego rozpalania paliwa, kominek rozpala się w zaledwie kilka minut, a ponadto komfort obsługi urządzenia podnosi pilot wraz z elektronicznym regulatorem , oraz wbudowanym termostatem kontrolujące żądaną temperaturę pomieszczenia.

Kominki dostępne są w wersjach 3,2-9,9kW.

Model ES9, zakres mocy: 3,2 - 6,8kW.

Model ES10, zakres mocy: 3,2 - 8,37kW.

Model ES12, zakres mocy: 3,2 - 9,9kW.

piece_biowarm
  • piece_biowarm
  • ES 12
  • palnik wrzutkowy
  • biowarm2
Dane techniczne Filmy SKLEP Prasa o nas
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij