ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Jak optymalizować miejsce w garażu podziemnym ? Boksy garażowe dla każdego.
19.09.2019

Jak optymalizować miejsce w garażu podziemnym ? Boksy garażowe dla każdego.

Na miejscu parkingowym w garażu podziemnym można zamontować szafy garażowe dedykowane na miejsca parkingowe podziemne. Pomogą one w przechowywaniu wielu przedmiotów np; rowerów, nart, opon itp.

Taka szafa garażowa jest zbudowana specjalnie na miejsce garażowe podziemne:

- jest stabilna

- posadowiona na specjalnie wzmocnionych nogach

- umożliwia zaparkowanie auta pod nią bezpośrednio optymalizując wolne miejsce. 

Zapraszamy do kontaktu z nami, oferujemy szafy garażowe pod wymiar dla rożnych wielkości miejsc parkingowych.

Szafa na miejsca parkingowe wygląda estetycznie i nie zużywa praktycznie w ogóle miejsca, wykorzystuje przestrzeń nad autem i nie wymaga zezwolenia na jej montaż.

Drzwi są ryglowane przed dostępem osób trzecich, posiada wentylację wewnętrzną.

Boksy garażowe mają szczególne znaczenie w przypadku miejsc garażowych w budynkach ogólno dostępnych. Często w nowo budowanych blokach nie ma komórek i schowków garazowych ze względu na oszczędność miejsca. Oferowane za to są miejsca garażowe nawet po kilka do apartamentu, które mają jednak łatwy dostęp przez osoby trzecie. Nasz boks garażowy gwarantuje zabezpieczenie Państwa mienia przed dostepem osób trzecich.

Boksy garażowe możemy wykonać pod wymiar stanowiska czyli miejsca parkingowego, nogi są regulowane więc ograniczenia wysokości nie są dla nas problemem.

Nasza firma przywozi specjalnym autem z windą takie boksy lub szafy i wstawiamy je za pomocą wózków paletowych na miejsce parkingowe - mówimy zatem o dostawie door to door. 

Szafy można nabyć także w systemie ratalnym lub w naszym sklepie internetowym lub na aukcjach na allegro i sprzedajemy.pl 

Szafy na miejsca parkingowe niezależnie czy do miejsca garażowego jako boks czy szafa wnękowa garażowa np do komórki lokatorskiej jest doskonałym rozwiązaniem na przechowywanie sezonowych rzeczy z domu. To już pisaliśmy, że jest wygoda i bezpieczeństwo. Czasami dodatkowe 3-4 m2 powierzchni magazynowej naprawdę czyni cuda !

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij