ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Garaże metalowe ogrodowe sposobem na porządek wokół domu
02.05.2018

Garaże metalowe ogrodowe sposobem na porządek wokół domu

Garaż metalowy ogrodowy to dobre rozwiązanie na szybkie zorganizowanie porządku wokól domu.

 

Garaże metalowe są szybkie do postawienia, można je przestawiać w dowolne miejsce gdyż nie są trwale związane z gruntem.Co więcej oferujemy wersje do samodzielnego montażu. Moga one pełnić funkcje magazynków ogrodowych gdyż oferowane są w bardzo kompaktowych wymiarach.

Jako magazynek ogrodowy może on pomóc nam uporać się z koszami na śmieci, często używanymi narzędzami ogrodowymi lub np: taczką.

Metalowe wiaty zadaszone zabudowane na kosze na śmieci umożliwiają ich zamykanie co ogranicza nieprzyjemny zapach, blokuje dostęp dla zwierząt i insektów. Zalety są więc niewątpliwe.

Wszyskie magazynki, garaże są wykonane z konstrukcji ocynkowanej lub powlekanej oraz z blach trapezowych. Występują w różnych wersjach : z drzwiami, lub bez. Mogą być boczne ściany lub może być to rodzaj wiaty - zadaszenia.

Możemy dostaczyć gotowy zmontowany garaż lub do samodzielnego montażu. Gotowe garaże i magazynki ogrodowe dostarczamy na terenie miast:

Warszawa, Olsztyn, Szczytno, Ostrołęka, Ciechanów, Płońsk, Płock, Toruń, Radom, Kielce, Sochaczew, Łódź, Mińsk mazowiecki i innych z terenu województwa warmińsko -mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij