ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Garaż metalowy

Dane podstawowe Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Garaże metalowe oferowane przez naszą firmę są doskonałą ochroną przed warunkami atmosferycznymi dla Państwa aut, rowerów, motorów czy maszyn.

Garaże oferowane są w wielu wariantach wyposażenia i wymiarów. Posiadamy wersje do samodzielnego montażu a także wersje, które nasze ekipy moga zmontować u Państwa.

Stalowe garaże posiadają dużą zaletę w postaci szybkiego montażu oraz łatwego i taniego transportu. Za każdym razem, można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Garaże stalowe mogą być obudowane blachą trapezową oraz specjalną blachą zastrzeżoną dla naszej firmy, która przypomina budowę z bali.Dach może być wykonany z blachodachówki jak i desek z papą termozgrzewalną.

Garaże mozna nabyć w atrakcyjnym systemie ratalnym. Zapraszamy do naszych sklepów w Grodzisku Mazowieckim, Płońsku i Kielcach.

garaż_metalowy1
  • garaż_metalowy1
  • garaż2
  • garaż_zoom
Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij