ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Domy drewniane prefabrykowane

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Ekologiczne domy drewniane to obecnie ciekawa alternatywa dla tradycyjnych domów murowanych.Posiadają one wiele zalet nad murowanymi, w tym:

  • budowane są zaledwie w miesiąc
  • są bardzo energooszczędne
  • można łatwo je rozbudowywać
Domy drewniane to swoisty ekologiczny styl życia gdyż ich pasywność jest zdecydowanie bardziej elastyczna niż domów murowanych. Nasza firma realizuje domy wg gotowych projektów pod klucz. Możemy też przygotowywać domy wg aranżacji klienta.

Jako przedstawiciel znanych producentów domów z bala oraz w technologii szkieletowej tzw kanadyjskiej oferujemy różne rozwiązania w zakresie budowy domów drewnianych.Oferujemy własne projekty oraz budowy według projektów klienta.Każdy dom impregnowany jest ciśnieniowo a montaż odbywa się w ciągu tygodnia.

Można zatem szybko stać się właścicielem domu drewnianego i w nim zamieszkać.Domy budujemy na terenie całej Polski i Europy w oparciu o pomoc naszych partnerów i dostawców.

Możliwy jest zakup domu drewnianego na raty lub w leasingu.

Przykładowy dom wzorcowy do oglądania przez klientów znajduje się na Mazurach koło Babięt oraz na Kaszubach koło Czerska. Zapraszamy do kontaktu z nami i obejrzenia gotowych domów.

Domy drewniane stawiamy na terenie woj warmińsko mazurskiego, mazowieckiego i kujawsko pomorskiego a także pomorskiego. Bezplatna wizyta u klienta celem prezentacji zalet i opinii na temat domów drewnianych jest możliwa w okolicy miast Mragowo, Szczytno, Ciechanów, Olsztyn, Toruń, Płońsk, Nowy Dwór mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Warszawa, Marki, Mińsk Mazowiecki.

1
  • 1
  • 2
  • 3
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij