ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook
Bunkry i schrony modułowe w zabudowie kontenerowej
06.03.2022

Bunkry i schrony modułowe w zabudowie kontenerowej

Mobilne bunkry przydomowe to bezpieczeństwo rodziny w każdych warunkach

 W wielu krajach budowa schronu jest jest popularna i nikogo nie dziwi  np.: Izrael czy Korea.To typowa budowla w rejonach narażonych na działania wojenne, ostrzały rakietowe i akty terroryzmu wobec ludności cywilnej. U nas dopiero zdobywają popularność a niewielu wie, że są łatwe w montażu i nie wymagają dużo miejsca. Można jest szybko zamontować w pobliżu praktycznie każdego domu. Ich modułowa zabudowa umożliwia schronić  od 2 do 8 osób w jednym module. Moduły możemy łączyć dowolnie w szerokości umożliwiając swobodne przejście z jednego bunkra do drugiego. Dzięki czemu możemy budować szybko i tanio cały system zabudowy mobilnej. Nasze kontenerowe bunkry mogą też służyć jako gotowe domy mobilne do tworzenia obozwisk czy prowizorycznych osiedli na czas pomocy humanitarnej, akcji militarnej czy klęski żywiołowej.

Bunkry przydomowe modułowe to100 % bezpieczeństwo

Przydomowe bunkry produkujemy pod klucz – mogą być tak wyposażone, że po wkopaniu w ziemię nie wymagają doposażenia i można je od razu użytkować. Powierzchnia działki do wykorzystania pod budowę przydomowego schronu to minimum 4 m x 15 m czyli 60 m2, Nasze bunkry chronią przed ostrzałem z broni palnej, odłamkami czy ogniem. Na życzenie mogą być zabezpieczone specjalną tkaniną kuloodporną.

Jak zbudowany jest przydomowy modułowy bunkier ?

Przydomowy  bunkier modułowy jest zbudowany na bazie wymiarów kontenera morskiego 40 ‘’ –czyli mamy do dyspozycji w jednym module aż 25 m2 powierzchni. Dlatego jeden moduł wystarcza na przebywanie od 2 do 8 osób. Każdy z modułów jest wyposażony w awaryjne zasilanie elektryczne oraz miejsce do spania dla w/w liczby osób. Mamy do tego własną toaletę chemiczną oraz zbiornik na wodę bytową i pitną. Każdy bunkier ma też własną instalację elektryczną oraz wodną i przeciwpożarową.

Zabudowa modułowa to możliwość indywidualnej aranżacji systemu

Oferowane modułowe kontenerowe bunkry są szybkie w montażu. Posiadają prefabrykowane wejście z klatką schodową a wloty wentylacyjne są zamaskowane i znajdują się z dwóch niezależnych stron aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa. Nasz kontenerowy bunkier to doskonałe miejsce bezpiecznej izolacji twojej rodziny na czas wojny lub ostrzału albo niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych lub klęsk żywiołowych.

 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij