ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Boksy garażowe metalowe - zabudowa pod wymiar

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Boksy garażowe znajdują zastosowanie w podziemnych wielostanowiskowych garażach o rozszerzonym dostępie osób trzecich. W takim garażu podziemnym w bloku czy apartamentowcu, możemy ulokować naszą szafę metalową na 1 m nogach - tak zaprojektowaną aby mógł podjechać pod nią samochód osobowy. 

Nasz boks garażowy optymalizuje zatem przestrzeń w garażu nie zabierając miejsca na twój samochód !

Box metalowy garażowy to skrzynia na regulowanych nogach, która jest niezwykle pojemna bo ma aż 2,35 m długości x 1 m wysokości i 1 m głebokości. Umożliwia to zastosowanie systemu schowków, półek według indywidualnych potrzeb użytkownika. Do tego same gabaryty szafy mogą być na dowolny wymiar klienta, ale zazwyczaj jest to wymiar szerokość miejsca parkingowego - oraz dopasowanie się do wysokości garażu.

Sam materiał użyty do budowy to powlekana lub lakierowana blacha o grubości 0,6 mm do 1 mm.

Pojemność naszego boksu garażowego to 2300 l - czyli naprawdę dużo, możemy pomieścić w nim narzędzia, dokumenty, zabawki, sprzęt sportowy czy opony.

Nasza firma oferuje kompleksowe zabudowy garażowe, miejsc parkingowych i garaży wielostanowiskowych podziemnych. Nie ma dla nas garażu, którego nie zabudujemy. Realizujemy zlecenia indywidualne i grupowe np: deweloperów czy spóldzielni i wspólnot mieszkaniowych. 

Boxy garażowe
  • Boxy garażowe
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij