ogrodzenia - konstrukcje stalowe - wiaty - szklarnie

  • pl
  • en
Facebook Twitter Facebook

Boks garażowy szafa metalowa

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe

Zastosowanie

Boksy garażowe to idealne rozwiązanie do optymalizacji miejsca w garażu podziemnym lub przydomowym. Brak wystarczającej liczby schowków to problem każdego z nas. Z czasem mamy rowery, narty, opony, felgi, narzędzia, dokumenty – które musimy gdzieś magazynować – ale miejsca brak.

Boksy garażowe to idealne rozwiązanie do każdego garażu podziemnego i nie tylko

Metalowe boksy garażowe są wykonane w technologii szafy stalowej na stelażu, na tyle wysoko zawieszonej, że może tam wjechać auto. Dzięki czemu bez powiększenia powierzchni miejsca parkingowego zwiększamy znacznie możliwości magazynowania naszych klamotów.

Zabudowa garażowa to świetny system dla wspólnot mieszkaniowych i deweloperów

Systemy zabudowy garażowej złożony z szafy metalowej oraz boksu to idealna kombinacja powiększająca miejsce do składowania sezonowych narzędzi, dokumentów, opon. Pozwala zachować porządek w garażu podziemnym – szczególnie w garażach ogólnodostępnych i publicznych. Boxy garażowe chronią nasz dobytek przed dostępem osób trzecich a zrazem wykonanie z metalu zapewnia nam ognioodporność wystarczającą na wymogi budynków podpiwniczonych. Dlatego jest to idealny system zabudowy dla wspólnot mieszkaniowych i deweloperów – można bez konieczności zmiany projektu powiększyć lokatorom możliwości magazynowania przedmiotów i zachować przy tym należy porządek.

Boks garażowy jest łatwy w montażu

Montaż boksu garażowego jest prosty, gdyż przyjeżdża on w stanie gotowym do instalacji. Wystarczy wypoziomować regulowane nogi oraz zakotwić go do ściany. Cena montażu boksów garażowych zaczyna się w naszej firmie od 300 zł.

Metalowe schowki garażowe oferowane są wg standardowych wymiarów lub pod wymiar klienta. Standardowo mamy 235 cm szerokości i 80 cm lub 100 cm głębokości. Wysokość szafki to 100 cm + 100 cm mają regulowane nogi. Waga takiego boksu to 165 kg. Waga sprawia, że przy zainstalowaniu systemu boksów garażowych nie obciążamy zbytnio ani posadzki ani stropów garażu.

System boksów garażowych mass storage in your garage  pozwala szybko poprawić standard użytkowania każdego publicznego lub podziemnego garażu. Na życzenie box garażowy może być wyposażony w wewnętrzne oświetlenie.

box garażowy
  • box garażowy
  • boks garażowy cena
  • Zabudowa miejsca garażowego
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

biuro@grupa-cwd.pl +48 606 694 669

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij